Deptakiem na Marsa

Miło nam poinformować, że najnowsze wydanie Ogólnopolskiego Czasopisma Budowlanego Rom-Dom, poświęcone "Modernizacji Roku" jest już dostępne! Zachęcamy do zapoznania się z elektroniczną wersją, którą specjalnie dla Państwa prezentujemy tutaj.
Oprócz wciągających artykułów na temat tegorocznych Finalistów znajdą tam Państwo informacje o Honorowym Przewodniczącym Jury, prof. Lechu Zimowskim, a także o Ambasadorach "Modernizacji Roku". Uwagę poświęcono również mostom: zarówno kompozytowym - "mostom przyszłości", jak i wyjątkowym eksponatom w "Pontiseum" - elementom dziedzictwa narodowego.
Okładkę 37. Numeru Czasopisma zdobi budynek "Pojnarówki" i zabytkowej szklarni Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie. "Nowa konstrukcja szklarni pokrywa oryginalną, secesyjną, zabytkową, żeliwną konstrukcję, która nie pełni już tej funkcji, lecz po renowacji uświetnia wnętrze funkcjonującej tam kawiarni" - mówi Izabela Podsiadło, prezes BTH Instalacje Sp. z o.o., wykonawca prac. Tegoroczne wydanie Rom-Domu obfituje w wypowiedzi Wykonawców i Inwestorów najlepszych w Polsce obiektów.
Jak wygląda "Źródełko na Górze Miłości"? Gdzie znajduje się "Deptak na Marsa"? Zachęcamy do sprawdzenia, które obiekty znalazły się wśród Finalistów Ogólnopolskiej Edycji Konkursu " Modernizacja Rku 2016" ! Można do nich jeszcze dołączyć, tym razem otrzymując publikację w Dzienniku Rzeczpospolita.