ROM-DOM dla Finalistów Ogólnopolskiego Konkursu "Modernizacji Roku 2016"

Szanowny Finalisto
Ogólnopolskiego Konkursu „Modernizacja Roku 2016”

 

W imieniu redakcji Ogólnopolskiego Czasopisma Budowlanego ROM-DOM gratulujemy Państwu uczestnictwa w finałowym etapie XXI edycji prestiżowego Konkursu ”Modernizacja Roku”. Dzięki zgłoszeniu Państwa obiektu dołączyli Państwo do elity instytucji, firm i osób, które aktywnie i efektywnie biorą udział w ratowaniu materialnego dziedzictwa Polski.

W porozumieniu z organizatorami Konkursu, pragniemy w sposób szczególny uhonorować jego uczestników. Wydanie, które proponujemy będzie podsumowaniem tegorocznej edycji konkursu i przedstawiać będzie dorobek modernizacyjny najlepszych polskich firm i instytucji. Pierwsze egzemplarze czasopisma ROM-DOM znajda się w rękach honorowych gości i uczestników Gali wręczenia nagród w Konkursie "Modernizacja Roku 2016" na Zamku Królewskim w Warszawie w dniu 24.08.2017 r.

Oddajemy do Państwa dyspozycji strony reklamowe i redakcyjne w specjalnym wydaniu ROM-DOM ”Katalog Laureatów i Finalistów”. Prezentacja w formie artykułu i reklamy to świetna okazja do zaprezentowania siebie, swoich dotychczasowych osiągnięć, swoich usług i produktów w naszym czasopiśmie korzystając z niestandardowej oferty przygotowanej specjalnie dla Państwa jako finalistów Konkursu. Jest to 20% rabatu od ceny katalogowej na artykuły sponsorowane oraz reklamy graficzne.

 

Ogólnopolskie Czasopismo Budowlane "ROM-DOM” trafia bezpośrednio do rąk inwestorów budżetowych, inwestorów prywatnych, wykonawców i autorów projektów, a także uczestników Konkursu "Modernizacja Roku" w nakładzie 10.000 egzemplarzy. Każdy podmiot, który zamówi artykuł sponsorowany lub reklamę graficzną otrzymuje 50 egzemplarzy w celach promocyjnych.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej bazy kontaktów dzięki umieszczeniu w atrakcyjnej formie informacji o sobie w sierpniowym wydaniu ROM-DOM-u.


 

Archiwalne wydanie Rom-Domu poświęcone Finalistom Modernizacji Roku 2015.