ROM-DOM dla Finalistów Ogólnopolskiego Konkursu "Modernizacji Roku 2017"

Szanowny Finalisto

Ogólnopolskiego Konkursu „Modernizacja Roku 2017”
 
W imieniu redakcji Ogólnopolskiego Czasopisma Budowlanego ROM-DOM gratulujemy Państwu uczestnictwa w finałowym etapie XXII edycji prestiżowego Konkursu ”Modernizacja Roku”. Dzięki zgłoszeniu Państwa obiektu dołączyli Państwo do elity instytucji, firm i osób, które aktywnie i efektywnie biorą udział w ratowaniu materialnego dziedzictwa Polski.
 
W porozumieniu z organizatorami Konkursu, pragniemy w sposób szczególny uhonorować jego uczestników. Wydanie, które proponujemy będzie podsumowaniem tegorocznej edycji konkursu i przedstawiać będzie dorobek modernizacyjny najlepszych polskich firm i instytucji. Pierwsze egzemplarze czasopisma ROM-DOM znajdą się w rękach honorowych gości i uczestników Gali wręczenia nagród w Konkursie
„Modernizacja Roku 2017” na Zamku Królewskim w Warszawie w dniu 24.08.2018 r.
 
Oddajemy do Państwa dyspozycji strony reklamowe i redakcyjne w specjalnym wydaniu ROM-DOM ”Katalog Laureatów i Finalistów”. Prezentacja w formie artykułu i reklamy to świetna okazja do zaprezentowania siebie, swoich dotychczasowych osiągnięć, swoich usług i produktów w naszym czasopiśmie korzystając z niestandardowej oferty przygotowanej specjalnie dla Państwa jako finalistów Konkursu. Jest to 20% rabatu od ceny katalogowej na artykuły sponsorowane oraz reklamy graficzne.
 
Produkt Cena regularna (netto) Cena po rabacie (netto)
Artykuł sponsorowany 2999 złotych 2399 złotych
Reklama graficzna (cała strona) 2499 złotych 1999 złotych
Okładka                                                      4999 złotych                                        3999 złotych

Ogólnopolskie Czasopismo Budowlane "ROM-DOM” trafia bezpośrednio do rąk inwestorów budżetowych, inwestorów prywatnych, wykonawców i autorów projektów, a także uczestników Konkursu "Modernizacja Roku" w nakładzie 10.000 egzemplarzy. Każdy podmiot, który zamówi artykuł sponsorowany lub reklamę graficzną otrzymuje 50 egzemplarzy w celach promocyjnych.
 
Serdecznie  zapraszamy    do  skorzystania    z  naszej  bogatej  bazy  kontaktów  dzięki  umieszczeniu w atrakcyjnej formie informacji o sobie w sierpniowym wydaniu ROM-DOM-u.