ROM-DOM dla Finalistów Ogólnopolskiego Konkursu "Modernizacji Roku & Budowa XXI w" XXIV edycji

W imieniu redakcji Ogólnopolskiego Czasopisma Budowlanego ROM-DOM gratulujemy Państwu uczestnictwa w finałowym etapie XXIV edycji prestiżowego Konkursu ”Modernizacja Roku & Budowa XXI w”. Dzięki zgłoszeniu Państwa obiektu dołączyli Państwo do elity instytucji, firm i osób, które aktywnie i efektywnie biorą udział w ratowaniu materialnego dziedzictwa Polski.
Ogólnopolskie Czasopismo Budowlane Rom-Dom od lat wspiera ciekawe inicjatywy
w zakresie modernizacji, przebudów, remontów oraz nowych budowli, dlatego w porozumieniu z organizatorami przedsięwzięcia Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku zdecydowaliśmy się ufundować dla każdego z podmiotów zgłaszających obiekt do XXIV Edycji Konkursu, obszerny artykuł - wywiad połączony ze zdjęciami realizacji.
Kolejny numer Rom-Dom-u, ukaże się już w marcu 2020 roku, więc na przygotowanie i publikację artykułu o waszej modernizacji pozostało niewiele czasu. Prosimy jak najszybciej kontaktować się w sprawie bezpłatnej publikacji z organizatorami Konkursu www.modernizacjaroku.org.pl
Ze swojej strony gwarantujemy profesjonalne przygotowanie materiału oraz 20 Rom-Dom - ów otrzymacie Państwo w ramach ufundowanej nagrody do lokalnej promocji. Liczba miejsc w numerze jest ograniczona więc największą szansę mają osoby, które skontaktują się z nami do 28 lutego 2020 roku. Całość nakładu trafia do wszystkich samorządów w Polsce, wykonawców i projektantów, którzy odznaczają się aktywnością na rynku.

Archiwalne artykuły- wywiady połączone ze zdjęciami realizacji można znaleźć tutaj: http://www.modernizacjaroku.org.pl/pl/news/publikacja-w-ogolnopolskim-czasopismie-rom-dom-0