Wywiad w Rom-Dom dla Finalistów XXV edycji Ogólnopolskiego Konkursu "Modernizacja Roku & Budowa XXI w."

W imieniu redakcji Ogólnopolskiego Czasopisma Budowlanego ROM-DOM gratulujemy Państwu uczestnictwa w finałowym etapie XXV edycji prestiżowego Konkursu ”Modernizacja Roku & Budowa XXI w”. Dzięki zgłoszeniu inwestycji budowlanej dołączyli Państwo do elity instytucji, firm i osób, które aktywnie i efektywnie biorą udział w ratowaniu materialnego dziedzictwa Polski.
Ogólnopolskie Czasopismo Budowlane Rom-Dom od lat wspiera ciekawe inicjatywy w zakresie modernizacji, przebudów, remontów oraz nowych budowli, dlatego w porozumieniu z organizatorami przedsięwzięcia Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku zdecydowaliśmy się ufundować dla każdego z podmiotów zgłaszających obiekt do XXV Edycji Konkursu, obszerny artykuł - wywiad połączony ze zdjęciami realizacji.
Kolejny numer Rom-Dom-u, ukaże się już w marcu 2021 roku, więc na przygotowanie i publikację artykułu o waszej modernizacji pozostało niewiele czasu. Prosimy jak najszybciej kontaktować się w sprawie bezpłatnej publikacji z organizatorami Konkursu www.modernizacjaroku.org.pl

Całość nakładu trafia do wszystkich samorządów w Polsce, wykonawców i projektantów, którzy odznaczają się aktywnością na rynku do 28 lutego 2021 roku. Ze swojej strony gwarantujemy profesjonalne przygotowanie materiału  w ramach ufundowanej nagrody do lokalnej promocji. Liczba miejsc w numerze jest ograniczona więc największą szansę mają osoby, które skontaktują się z nami pierwsi.

Poniżej link do archiwalnych numerów Czasopisma z wywiadami, finalistami Konkursu:

https://www.modernizacjaroku.org.pl/pl/ogolnopolskie-czasopismo-rom-dom-wywiady-z-finalistami