Powiat Wejherowski pierwszy skorzystał z ufundowanej przez nas publikacji - wywiadu o obiekcie.

Drodzy Czytelnicy

Już dziś pragniemy podzielić się z Wami informacją, że pierwszym Finalistą Konkursu, którego zaprezentujemy w marcowym wydaniu Rom - Domu będzie Powiat Wejherowski i jego świetne dokonania w zakresie budowy i modernizacji obiektów oświaty. Tym razem Pani Gabriela Lisius starosta powiatu wejherowskiego, opowie o sukcesie jakim jest zakończenie modernizacji Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 w Rumi.

Dzięki udziałowi w Konkursie "Modernizacja Roku & Budowa XXI w." powiat wejherowski otrzymał publikacje w Rom - Domie bezpłatnie. Jako wydawnictwo, które prezentuje najnowsze osiągnięcia budowlane inwestorów publicznych i prywatnych oraz firm wykonawczych i architektonicznych jesteśmy dumni, że możemy prezentować Finalistów tak prestiżowego Konkursu.

Pozostało nam już tylko 9 wolnych stron w marcowym wydaniu, które przeznaczamy dla realizacji konkursowych. Pozostali chętni będą musieli przeznaczyć na ten cel 4000 PLN. Jako redaktor magazynu Rom-Dom polecam nie zwlekać i przez Finał w Konkursie zyskać wartościową publikację o Waszej modernizacji, czy budowie.

Z wyrazami szacunku
Marek Jankowiak
Redaktor Naczelny
ROM-DOM - Regiony - Obiekty- Modernizacje

 

Modernizacja Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 w Rumi z nadbudową, windą i adaptacją poddasza na bibliotekę

Rumia