Wywiad w Czasopiśmie dla Finalistów 28. edycji Ogólnopolskiego Konkursu "Modernizacja Roku & Budowa XXI w."

W imieniu redakcji Ogólnopolskiego Czasopisma Budowlanego ROM-DOM gratulujemy Państwu uczestnictwa w finałowym etapie 28.  edycji prestiżowego Konkursu ”Modernizacja Roku & Budowa XXI w”. Dzięki zgłoszeniu inwestycji budowlanej dołączyli Państwo do elity instytucji, firm i osób, które aktywnie i efektywnie biorą udział w ratowaniu materialnego dziedzictwa Polski.
Ogólnopolskie Czasopismo Budowlane Rom-Dom od lat wspiera ciekawe inicjatywy w zakresie modernizacji, przebudów, remontów oraz nowych budowli, dlatego w porozumieniu z organizatorami przedsięwzięcia Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku zdecydowaliśmy się ufundować dla każdego z podmiotów zgłaszających obiekt do 28. edycji Konkursu, obszerny artykuł - wywiad połączony ze zdjęciami realizacji.

Kolejny numer Rom-Dom-u, ukaże się już w marcu 2024 roku, więc na przygotowanie i publikację artykułu o waszej modernizacji pozostało niewiele czasu. Prosimy jak najszybciej kontaktować się w sprawie bezpłatnej publikacji z organizatorami Konkursu www.modernizacjaroku.org.pl

Całość nakładu trafia do wszystkich samorządów w Polsce, wykonawców i projektantów, którzy odznaczają się aktywnością na rynku do 16 lutego 2024 roku. Ze swojej strony gwarantujemy profesjonalne przygotowanie materiału  w ramach ufundowanej nagrody do lokalnej promocji. Liczba miejsc w numerze jest ograniczona więc największą szansę mają osoby, które skontaktują się z nami pierwsi.

Poniżej link do archiwalnych numerów Czasopisma z wywiadami, finalistami Konkursu:

https://www.romdom.pl/#poprzednie-wydania