Wspaniały nowy plac zabaw przy Stawach Brustmana

Stawy Brustmana to piękny, malowniczy teren rekreacyjny położony w dzielnicy Bielany w Warszawie. W tej oazie zieleni ukrytej pomiędzy blokami znajdował się stary, wysłużony plac zabaw wymagający generalnego remontu.

Dla dzieci z osiedla brakowało możliwości zabawy. Po rozmowach przedstawicieli władz Dzielnicy Bielany z właścicielem terenu, Spółdzielnią Mieszkaniową Wawrzyszew podjęto decyzje o współpracy przy gruntownym odnowieniu terenu w interesie miejscowych dzieci i młodzieży. Rozpoczął się proces konsultacji, projektowania i wykonania nowego placu zabaw. W rezultacie tej intensywnej współpracy i konsultacji społecznych powstało miejsce wyjątkowe. „PEŁEN ATRAKCJI”, „ZACHOWANIE STARYCH DRZEW”, „FANTASTYCZNE MIEJSCE”, „NIESAMOWICIE DUŻO ATRAKCJI”, „JEDEN Z NAJLEPSZYCH PLACÓW ZABAW W WARSZAWIE” – takie reakcje towarzyszą odwiedzającym, a w internecie mnożą się podobne opinie. Tłumy odwiedzających spragnionych wrażeń i chętnych do zabawy. Dzieci, młodzież, rodzice i dziadkowie cieszący się ze wspólnie spędzonych chwil w przemiłym otoczeniu urokliwej przyrodyStawów Brustmana.

Dlaczego ten plac zabaw się wyróżnia?
Projektant z wyjątkową starannością zadbał o wkomponowanie nowych urządzeń zabawowych w istniejące otoczenie – dopasowanie kolorystyki, zachowanie istniejącej zieleni, stworzenie miejsca, gdzie nie tylko można się świetnie bawić, ale gdzie również chętnie spędza się czas – na ławce, na trawniku, w cieniu lub jeśli ktoś woli w słońcu. Atrakcje zostały dobrane w taki sposób, aby zaspokoić potrzeby nie tylko najmłodszych, ale również dzieci starszych i młodzieży. Różnorodne, niezwykłe, wymagające, ale też dostępne dla dzieci niepełnosprawnych. Zabawki w wyjątkowej estetyce, dobrane tematycznie, wysokiej jakości i dla różnych grup użytkowników.
Znajdziemy tu urozmaicone nawierzchnie np. gumową, piasek, czy trawniki, jak również dużą ilość ławek, gdzie przysiąść mogą opiekunowie.
Projektant i wykonawca placu zabaw to bydgoska firma Educarium, posiadająca wieloletnie doświadczenie i doskonałą reputację. Motto, które im przewodzi to „Budujemy najfajniejsze place zabaw w Polsce”. Plac zabaw przy Stawach Brustmana zapewne do takich należy. Potwierdzają to wszyscy zainteresowani tej niesamowitej realizacji a w szczególności, dzieci.
Plac zabaw „Dżungla” zawiera tematyczne urządzenia zabawowe, utrzymane w kolorach jasnego drewna, stali i zieleni z domieszką kolorowych urządzeń: zwierząt. Nawierzchnia poliuretanowa zawiera liście i kwiaty nawiązujące do tematyki dżungli, a duża ilość nasadzeń traw ozdobnych i bylin ma na celu stworzenie przyjaznego, pełnego zieleni miejsca, dostosowanego dla całych rodzin.

I: Urząd Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy,
W: Educarium Sp. z o.o. Bydgoszcz,
P: Educarium Sp. z o.o. Bydgoszcz
 

Plac zabaw

Stawy Brustmana Warszawa